OTOMOTİV

Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında edindiği deneyimle haklı bir yer edinen otomotiv distribütörlüğü, perakende satış, finans ve sigorta alanlarını da kapsayan geniş bir alanda hizmet vermektedir.

ALP GROUP güvencesinden güç alarak, otomotiv sektöründe müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışla oluşturmayı hedeflediği yeni bir marka konsepti için yola çıkmıştır.

ALP GROUP Motorlu Araçlar, deneyimli kadrosu ile ikinci el otomotiv pazarında yenilikçi, dinamik ve teknolojik gelişmelere açık altyapısı ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Host – Hostes

Avm etkinliği, davet ve organizasyon, marka tanıtım aktiviteleri, kongre, fuar gibi event – marketing alanlarında markanızın büyümesi bilinirliğini artıran faaliyetlerde deneyimli ve eğitimli personelimiz ile hizmetinizdeyiz…

Bina ve Site Yönetimi

Bizler; Hukuk, İnşaat, İşletme ve Muhasebe konularında yetişmiş tecrübeli personellerimiz ile etik kurallar çerçevesinde, her zaman objektif yaklaşımlarla, günümüzde paradan daha önemli olan zamanı, ne kendimiz ne de müşterilerimiz ve kat maliklerimiz adına boşa harcatmadan, paradan çok, itibar ve dost kazanmayı amaçladık ve yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Profesyonel Bina Yönetim Hizmetleri konusunda emir ve görüşleriniz bu yolda bize ışık tutacaktır…

Danışmanlık

ALP GROUP sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

ALP GROUP Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren uzman yönetici kadrosuyla, müşterilerine daima güven ve kalite esasına dayalı hizmet vermeyi ilke edinen profesyonel bir kuruluştur.

Kurulduğu günden itibaren hizmet konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; sizlere çalışabilecek en iyi çalışma ortamı ve hijyenik ortam sunarak başarıya ve sağlıklı yaşama ulaşma amacımızın tamamlayıcısıdır.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ALP GROUP, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğiniz den ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.